+420 549 255 496 / 

Naše filozofie

Firma ATELIER FONTES, s.r.o. byla založena v roce 1995 se zaměřením na ochranu, tvorbu a využití krajiny – zejména z vodohospodářského hlediska a navazujících témat.

Prioritou je nejen aktivní zájem o ochranu přírody a krajiny a s tím spojené hodnoty, ale i zachování trvale udržitelného ekonomického potenciálu a užitku krajiny. Naším cílem je dosáhnout takových způsobů řešení, aby vyhovovaly všestranným zájmům.

Jsme i praktici s řadou realizačních zkušeností i tahem na branku. Posloucháme, co byste rádi, vymyslíme to, pomůžeme sehnat peníze a ohlídáme realizaci. Jednáme otevřeně.— Ing. Tomáš Havlíček (jednatel)

V našem oboru nabízíme komplexní služby – zejména řešení v širších souvislostech a souhrnné pojetí od strategických studií a koncepcí až po prováděcí dokumentace, inženýrské činnosti a realizace včetně výpomoci se zajištěním finančních prostředků z různých fondů.

Jsme orientováni na dlouhodobou úspěšnost a existenci firmy. Stavíme tedy na solidnosti a slušné kvalitě naší práce s přiměřenými cenami. K dosažení těchto cílů disponujeme dostatečným technickým vybavením a potřebnými oprávněními i znalostmi a zkušenostmi.

Kromě našich zaměstnanců s firmou spolupracuje tým stálých externích specialistů z různých oborů - například zeměměřictví, ochrana přírody, zoologie, botanika, hydrobiologie, hydrogeologie, lesnictví, statika, urbanismus, ekonomie aj.

Naše úspěchy a zajímavosti můžete sledovat na facebookovém profilu.

Zvažujete realizaci podobného projektu? Rádi vám pomůžeme.

Kontaktujte nás
+420 549 255 496 /